Jeugd
Zowel kleuters, kinderen, tieners, jongeren, als jonge ouders met kinderen kunnen steeds bij de jeugddienst terecht met vragen over één of andere jeugdaangelegenheid, vrije tijd, jeugdbewegingen, speelpleinen, skaten... .
Hebt u vragen, nood aan steun of wilt u gewoon een leuk of ‘cool’ jeugdproject voorstellen? Aarzel niet contact op te nemen met de Jeugddienst.
Een nieuwe gemeentelijke gids voor ouders met jonge kinderen, samengesteld door de jeugddienst, is onlangs uitgegeven door het gemeentebestuur. In deze gids vind je het volledige vrijetijdsaanbod voor kinderen in Waasmunster zoals jeugdbewegingen, sportverenigingen met jeugdwerking, kinderopvang, bibliotheek, muziek- en tekenacademie.




